Žákyně U15 – Trutnov

BK Lokomotiva Trutnov – Basket Poděbrady

68 : 56
Proti Trutnovu jsme odehráli vzájemný zápas č. 4 letošní sezóny. Poprvé se z vítězství radoval soupeř.  Nevyšel nám vstup do zápasu, když jsme první čtvrtinu prohráli 14:4. Potom jsme se začali prosazovat z rychlých protiútoků a náskok soupeře jsme pomalu umazávali. Celé naše snažení dospělo až k našemu vedení ve 2. minutě poslední čtvrtiny 45:42. To mohlo být podstatně vyšší, protože během zápasu nám soupeř svými osobními chybami nabídl neuvěřitelných 51 trestných hodů. Jenže my z nich proměnili pouze 18. Bohužel v poslední části zápasu si soupeř vzal vedení zpátky a my již neměli sílu na další obrat ve vývoji zápasu. Kupili jsme chybu za chybou a Trutnov nakonec zvítězil o 12 bodů. Máme tak soupeři v odvetě co vracet.
Body: Seifrtová 15, Bucháčková 11, Bártová 9, Bartošová a Zítová 8, Špeldová 5, Jeřábková, Nedbalá a Šťastná 0.