Žákyně U15 – Varnsdorf a Liberec, videoanketa

Basket Poděbrady – Slovan Varnsdorf

50 : 57 (12:12, 20:27, 42:43)
Velká touha po odplatě za porážku z minulého zápasu nám až příliš svázala ruce i hlavy. Protrápili jsme se až do poloviny 3. čtvrtiny zápasu, kdy jsme prohrávali již o 11 bodů. Následných 7 minut však patřilo jednoznačné nám a dokázali jsme snížit až na 1 bod. V té chvíli to vypadalo, že nervozita je pryč a zápas se otáčí v náš prospěch. Bohužel v závěru jsme neproměněnými trestnými hody dovolili soupeři získat opět 7 bodový náskok, který si udržel až do konce.
Body: Seifrtová 13, Bucháčková 10, Karásková 9, Špeldová 6, Klokočníková 4, Bártová 3,  Bartošová a Zítová 2, Soukupová 1

Basket Poděbrady – TJ Lokomotiva Liberec

70 : 41 (19:15, 31:32, 48:41)
V neděli jsme nastoupili proti soupeři, kterému se stejně jako nám, nepovedl sobotní zápas. Obě družstva se od prvních minut svojí bojovností snažili o reparát. I proto byl zápas vyrovnaný až do konce 3. čtvrtiny. Vše jsme zlomili v poslední čtvrtině, kterou jsme vyhráli 22:0.
Body: Špeldová 20, Bucháčková 15, Karásková 11, Bartošová a Bártová 8, Seifrtová 6, Klokočníková 2