Hráči U19 sobotu v Holicích na 50 %

V Holicích nás zase čekal nevyzpytatelný a nepříjemný soupeř (v loňské sezoně nás dvakrát vyprovodil výrazným rozdílem). Také letos měl ve svém mužstvu dva hráče, se kterými jsme si nedokázali moc poradit. Dvořák, extraligový hráč Pardubic a Beránek, který si se svými fyzickými parametry dělal pod košem co chtěl. I tak jsem do poločasu hráli vyrovnaně, ovšem nástup do třetí čtvrtiny (0:10) naše hráče položil. Za zmínku stojí fakt, že soupeř odehrál celé utkání v pěti hráčích, ale my toho nedokázali využít. Poslední čtvrtina (6:20) byla pouze vyvrcholením našeho zmaru. „Zajímavostí“ tak zůstává náš ani jeden proměněný trestný hod.
Do druhého utkání jsme nastupovali s odhodláním odvézt si alespoň jedno vítězství, s tím, že na tom musíme být fyzicky lépe než soupeř. Skóre v šesté minutě 4:16 tomu však moc nenapovídalo. Dostali jsme se ale zpátky do utkání, které bylo potom vyrovnané až do konce (kromě tradičního výpadku po poločasové přestávce, šňůra 13 bodů soupeře). V 39. minutě svítil na ukazateli skóre stav 60:60 a závěrem v režii Fandy Rylicha (2 koše a jedna obranná „čepice“) jsme urvali vítězství.

BVK Holice : Basket Poděbrady, 61:41 (15:19,30:28,41:35)
BVK Holice : Basket Poděbrady, 60:66 (20:11,38:41,55:56)