Žákyně U15 – zápasy s BK PROSEK + video

BASKET PODĚBRAD – BK PROSEK 75 : 40 (16:16, 42:22, 60:34)

Toto víkendové dvojutkání jsme začali na domácím hřišti a tuto výhodu jsme dostatečně využili. První čtvrtina ještě skončila smírně 16:16. Druhou čtvrtinu jsme vyhráli o 20 bodů a tím určili ráz zbytku zápasu. Velmi dobře zahrálo trio Bety Seifrtová, Terka Bártová a Martina Bartošová, kterým zdatně sekundoval zbytek týmu. Když v závěru zápasu přidala 13 bodovou šňůru (!!!) Ema Bucháčková, skončil zápas naším 35 bodovým vítězstvím.

Body: Bartošová 15, Seifrtová 14, Bártová a Bucháčková 13, Soukupová 6, Klokočníková a Špeldová 5, Karásková 4

BK PROSEK – BASKET PODĚBRADY 53 : 72 (12:20, 24:42, 42:57)

V neděli se dalo tušit, že na domácím hřišti bude náš soupeř chtít odčinit vysokou sobotní porážku. Jediným problémem v tomto jejich odhodlání jsme byli my. Vedení jsme po celý zápas nepustili z rukou a náš náskok se od druhé čtvrtiny pohyboval stále mezi 10 – 20 body a to až do konce zápasu. Družstvo táhla k vítězství svými 24 body Betka Seifrtová, Ema Bucháčková zopakovala svůj sobotní výkon 12 body a své první body v letošní sezóně zaznamenala Lucka Musilová.

Body: Seifrtová 24, Bucháčková 12, Bartošová 9, Bártová a Karásková 6, Soukupová a Špeldová 4, Jeřábková 3, Klokočníková a Musilová 2