U11-Milovice

U11 – Milovice – 14.10.2017

K našemu druhému dvojutkání jsme jeli do Milovic. Tým Milovic má úzkou vazbu na Nymburk. Domácí nastoupili v dresech NBK, což zmátlo nejen naše hráče, ale i fanoušky. První zápas začal naším obstřelováním milovického koše. Chvíli nám trvalo než padl první koš, ale potom to byl střelecký koncert. Po první čtvrtině skóre 42:0 pro nás. Během prvního poločasu se do zápasu zapojili i mladší hráči, kteří přijeli podpořit jako diváci své starší sourozence (Anna Plačková a Štěpán Paskovský). Jasný zápas skončil rekordní výhrou 120:0.
Druhé utkání jsme odehráli v tréninkovém tempu s výsledkem 70:2. Bylo vidět, že hráči Milovic měli za sebou pouze osm tréninků, ale i tak to během dvou zápasů nevzdali. Chválíme výkon hráčů, že zápasy odehráli dle pokynů trenérů. Hráli kolektivně (nesobecky) a některé akce byly opravdu velmi pěkné. Střelecky se prosadili všichni hráči, nejvíce bodů v prvním zápase zaznamenal Adam Plaček. Konto soupeřů zatížil 28 body.
Naším příštím soupeřem v U11 bude BK Mělník a zápasy se odehrají na domácí palubovce.