U11-Nymburk

U11 – Nymburk – 30.9.2017

První utkání U11
Poprvé jsme hráli “ostrý“ zápas U11 a na úvod derby s Nymburkem. Kvůli prodlouženému víkendu jsme nejeli  na utkání kompletní. Chybělo 6 šikovných hráčů. Nastoupili jsme s 13 hráči, z toho 4 děvčaty. Začátek byl na obou stranách nervózní, ale po pár minutách se naše hra zlepšila. Na konci první čtvrtiny jsme vedli 8:4. Druhá čtvrtina byla z našeho pohledu velmi zajímavá. Nymburk postavil silnou pětku, ale naši hráči se nezalekli. Naopak hráli soustředěně a proměňovali střely a nájezdy do koše. Poločas jsme vedli 23:6. Druhý poločas utkání se odehrál z našeho pohledu v klidu. Hráči bránili a útočili dle pokynů trenérů. Všichni si zahráli a na konci zápasu bylo skóre 39:20.
Druhé utkání se do tabulky nezapočítává. Trenéři soupeře udělali změny v sestavě, které se ukázaly lepší než ty naše. První čtvrtina byla v režii Nymburka, skóre 3:10 v náš neprospěch. Druhá čtvrtina byla naopak opět pod naší taktovkou a soupeře jsme dotáhli na jeden bod, skóre v poločase 15:16. V druhé půlce jsme udělali menší změny v pětkách, které se ukázaly jako klíčové pro zbytek utkání. Hráči zabrali a po úspěšné střele současně s klaksonem jsme se poprvé ujali vedení, skóre po třetí čtvrtině 27:25. V poslední čtvrtině nastal boj. Ve vedení se střídali oba týmy, ale konec zápasu jsme zahráli velice takticky a zaslouženě vyhráli 36:34. Trenéři děkují hráčům za předvedený výkon a také naší početné fanouškovské základně.
Příští týden jedeme opět do Nymburka, ale se Šmoulinkou na turnaj!!!