ŽENY A – TJ OP Prostějov : Basket Poděbrady 58 : 45

Neděle 12.2. 2. liga Ženy

Od začátku se  nám nedařilo střelecky,  nemohly jsme se dostat do tempa ,domácím spadlo vše ale i tak poločasový rozdíl – 10 bodů nebyl tak hrozivý.
Na počátku poslední čtvrtiny, za stavu 44: 37 pro domácí, děvčata ze sebe vyždímala poslední zbytky fyzických sil( některé od pátku už hrály 3. I 4. zápas,), výsledek v podobě šancí se dostavil ale 2x jsme nedaly zpod koše a hlavně šestky ( 6/2). Místo srovnání na 44: 44 , šňůra 10 -ti bodů domácích a bylo po zápase.

Děkuji všem hráčkám za přístup k víkendovým zápasům(jak za  „A“, tak i za „B“). Po základní části jsme skončily na dělěném 1. místě s Nymburkem, ale máme z naší skupiny nejlepší výchozí pozici pro play off (4výhry- 2 porážky)
Nyní nás děvčata čeká play off, věřím, že se na něj co nejlépe připravíme! To je hlavně směrem k vám, protože já už připravený jsem!!!

K vašemu přístupu k treninkům a životosprávě. Nechceme snad hrát  v play off druhé housle!!!