Chlapci U17: Smolná prohra s favoritem soutěže

Basket Poděbrady – BK Sluneta Ústí nad Labem 65:74 (22:13, 42:36, 49:54)
Do utkání s neporaženým týmem soutěže jsme vstoupili výborně a po první čtvrtině vedli 22:13. Hráli jsme týmově, kolektivně, jediné co nás trápilo, a to po celé utkání, byl doskok pod naším košem. I tak jsme udrželi poločasové vedení o 6 bodů. Ještě vstup do třetí čtvrtiny nám vyšel, ale za stavu 47:38 soupeř otočil šňůrou 13 bodů na 47:51. Přestali jsme stíhat v obraně, byli jsme všude o krok později a v útoku jsme začali hrát individuálně a odevzdávali soupeři balóny v podstatě zadarmo. I když jsme  dvě minuty před koncem stáhli náskok soupeře na 4 body, soupeř už si vítězství pohlídal.

Body: Pýcha 33, Jeřábek 10, Drahokoupil 8, Adamec 6, Valenta 4, Špelda 3, Volejník 1, Černý, Kuchař, Jína